Podmínky

Naše pravidla jsou jednoduchá:

Pro sledování všech výukových lekcí kytary je potřeba mít zřízené předplatné. To si mohou zařídit registrovaní uživatelé jednoduše ze svého profilu. Nejprve je tedy nutné se registrovat (vpravo nahoře). Předplatné začíná na částce 300 Kč za jeden měsíc, při předplacení delší doby poskytujeme výrazné slevy. Konkrétní postup pro zařízení předplatného najdete v uživatelském profilu.

Poskytovatel veškerého obsahu ne webu NaNastroj.cz je Vít Gangur IČ:87566265 se sídlem Bulánka 17, 281 63, Oleška, (dále jen „Poskytovatel“).

Veškerý obsah, včetně textového, obrazového i zvukového obsahu je majetkem poskytovatele a je jeho autorským dílem. Bez prokazatelného svolení poskytovatele nesmí autorská díla nikdo ukládat, kopírovat, sdílet či s nimi jakýmkoliv jiným způsobem nakládat.

Jakýkoliv návštěvník webu NaNastroj.cz se musí chovat slušně. Zejména se nesmí dopouštět pobuřujícího jednání, které by mohlo jiné uživatele obtěžovat. 

Poskytovatel má právo na zablokování/vymazání uživatelského učtu jakéhokoliv návštěvníka webu, a to bez uvedení důvodu. Rovněž poskytovatel může blokovat přístup některým uživatelům vstup na web NaNastroj.cz.