Podmínky

Naše pravidla jsou jednoduchá:

Pro sledování všech výukových lekcí kytary je potřeba mít zřízené předplatné. To si mohou zařídit registrovaní uživatelé jednoduše ze svého profilu. Nejprve je tedy nutné se registrovat (vpravo nahoře). Předplatné začíná na částce 150 Kč za jeden týden, při předplacení delší doby poskytujeme výrazné slevy. Konkrétní postup pro zařízení předplatného najdete v uživatelském profilu.

Poskytovatel veškerého obsahu ne webu NaNastroj.cz je Jiří Kynčl IČ: 02049503 se sídlem Hrabákova 1976, Praha 14800, (dále jen „Poskytovatel“).

Veškerý obsah, včetně textového, obrazového i zvukového obsahu je majetkem poskytovatele a je jeho autorským dílem. Bez prokazatelného svolení poskytovatele nesmí autorská díla nikdo ukládat, kopírovat, sdílet či s nimi jakýmkoliv jiným způsobem nakládat.

Jakýkoliv návštěvník webu NaNastroj.cz se musí chovat slušně. Zejména se nesmí dopouštět pobuřujícího jednání, které by mohlo jiné uživatele obtěžovat. 

Poskytovatel má právo na zablokování/vymazání uživatelského učtu jakéhokoliv návštěvníka webu, a to bez uvedení důvodu. Rovněž poskytovatel může blokovat přístup některým uživatelům vstup na web NaNastroj.cz.