Jak to u nás funguje

Používání webu nanastroj.cz

Náš web je rozdělen na placenou a neplacenou část. Do neplacené části jsme umítili některé z prvních video lekcí kytary, všechny články a kytarového rádce. Placená verze pak umožňuje shlédnout úplně všechny další kytarové lekce.

Výukové lekce jsou rozděleny do dvou kurzů:

  • hlavní kurz - 170 video lekcí, rozsáhlý kurz od úplných začátků po pokročilejší dovednosti
  • rychlokurz - 10 lekcí pro úplné začátečníky zaměřený na základní akordy a písničky

Pro sledování všech výukových lekcí kytary je potřeba mít zřízené předplatné - tzn. na nějakou dobu si zaplatit sledování videí. To si mohou zařídit registrovaní uživatelé jednoduše ze svého profilu. Nejprve je tedy nutné se registrovat (vpravo nahoře) - registrace je pouze vytvoření uživatelského profilu, samo o sobě nic nestojí. Z hlediska GDPR zpracováváme pouze e-mail a to především k vyřízení vaší objednávky a řešení případných reklamací, či zasílání aktuálních akcí či soutěží, které se našich stránek týkají. E-mail držíme po dobu aktivního účtu. Neaktivované účty po roce mažeme.

Konkrétní postup pro zařízení předplatného najdete v uživatelském profilu (tam se dostanete po přihlášení, kliknutím na tlačítko "profil" vpravo nahoře). Předplatné hlavního kurzu začíná na částce 150 Kč za jeden týden (může se lišit v případě akce), při předplacení delší doby poskytujeme výrazné slevy.

  • 1 týden - 150 Kč
  • 1 měsíc - 350 Kč
  • 2 měsíce - 720 Kč
  • rok - 980 Kč

Cena pro rychlokurz je za 810 Kč (může se lišit v případě akce).

Pokud máte možnost NaNastroj.cz nějakým způsobem propagovat (vlastníte webové stránky, můžete se zmínit na sociálních sítích nebo webových fórech), budeme jenom rádi a naoplátku můžeme nabídnout zřízení nebo prodloužení předplatného. Stačí napsat na mail info@nanastroj.cz.

Poskytovatel veškerého obsahu ne webu NaNastroj.cz je Jiří Kynčl IČ: 02049503 se sídlem Hrabákova 1976, 14800, Praha, (dále jen „Poskytovatel“).

Veškerý obsah, včetně textového, obrazového i zvukového obsahu je majetkem poskytovatele a je jeho autorským dílem. Bez prokazatelného svolení poskytovatele nesmí autorská díla nikdo ukládat, kopírovat, sdílet či s nimi jakýmkoliv jiným způsobem nakládat.

Kompletní podmínky webu NaNastroj.cz najdete zde.

O nás

 

Co u nás najdete

Prozatím "jen" kytarová škola - NaNastroj.cz je portál plný video lekcí kytary, které postupně připravujeme a případně doplňujeme tak, aby to bylo zábavné a hlavně přínosné. V současné době je k dispozici přes 150 lekcí kytary v délce přesahující 16 hodin videa. Všechny videa jsou přehledně seřazeny do různých kategorií, takže si můžete lekci vybrat podle svých dovedností, toho co vás zajímá nebo co potřebujete. Výuka jde od úplných začátků a postupně se dostáváme ke složitějším kytarovým dovednostem.

Historie

Historie sahá do roku 2010, kdy byla uveřejněna první verze webu NaNastroj.cz, postupně jsme web i lekce vylepšovali až do dnešní podoby. Stále je na čem dělat, a proto připravujeme stále nějaká zlepšeni.

 

Časté dotazy

 

Lekce mi nejdou přehrát

Celý web NaNastroj.cz je založen na technologii HTML5. Rovněž video přehrávač je postaven na této technologii. Může se stát, že máte webový prohlížeč, který nepodporuje HTML5 nebo některý z dalších standardů, používaných v současné době na webu. Zkuste si proto nainstalovat do vašeho zařízení jiný prohlížeč, který uvedené zvládá. Doporučujeme Google Chrome, který je automaticky aktualizován a podobné problémy by tím měly být odfiltrovány.

Jiný problém může nastat při pomalém připojení internetu. Naše videa mají přeci jen nezanedbatelný datový obsah, proto při pomalém připojení může být s jejich přehráváním problém. Navíc přehrávač videí, který používáme, umožňuje při přehrávání pouze malé prodlevy. Znamená to, že pokud dáte při přehrávání pause a necháte to v tomto stavu delší dobu, stahování videa do přehrávače se přeruší. Tímto mechanismem zabraňujeme zbytečnému zatěžování našeho serveru.

Něčemu správně nerozumím

Snažíme se v kytarových lekcích o maximální možnou srozumitelnost, i přesto se může stát, že Vám nebude něco jasné. V takovém případě doporučujeme využít komentářů pod daným videem. Tam Vám na dotaz odpoví někdo z dalších uživatelů nebo někdo z adminstrátorů. Další uživatel, který má podobný problém, si to pak bude moci také přečíst.

Jak často musím cvičit?

Tento dotaz zajímá snad každého, kdo to myslí s kytarou jenom trochu vážně. Odpověď však není jednoduchá. Každý má přirozený talent na něco jiného, takže někomu jde dobře jedna věc, jinému jiná. S kytarou platí to samé, někdo necvičí vůbec a hraje celkem ok, jiný se nadře a stejně to není uplně ono. Nicméně cvičte co nejvíc, ale jen v případě, že Vás to opravdu baví, do ničeho se nenuťte. Při cvičení je potřeba se soustředit a v hlavě mít to, co hrajete dříve než to ruce udělají.

Jak často nové lekce přibývají?

Jak kdy, ale snažíme se o cca 2 lekce měsíčně. Současně přetáčíme nějaké staré videa, které jsou z hlediska technické kvality mírně pozadu.

Mohu si lekce stáhnout?

Neposkytujeme lekce ke stažení, jak tomu bylo v minulosti, ale pouze pro přehrání online, pomocí streamu. Nově umíme všechna videa poslat na flash disku na Vaši adresu. Pro zájemce - kontaktujete nás emailem info[zavinac]nanastroj.cz

Chtěl bych se stát partnerem NaNastroj.cz

Pokud máte pocit, že bychom si mohli s něčím vzájemě pomoci nebo nás chcete podpořit, kontaktujte nás.

GeoPas.cz